PHU GARDEN

„Woda – wiemy jak ją wykorzystać!”

To hasło przyświeca firmie GARDEN od początku swojej działalności.

Firma P.H.U. GARDEN istnieje na rynku od 1992 r. Przez ten czas zdążyliśmy zdobyć duże grono stałych i zadowolonych klientów. Oferujemy usługi i produkty zarówno dla odbiorców prywatnych, jak i firm czy instytucji.
Firma GARDEN jest autoryzowanym przedstawicielem nowej, rewolucyjnej technologii BIODESIGN POOLS w Polsce. Wyjątkowość BIODESIGN jest tworzona w postaci połączenia serii ekskluzywnych funkcji: plaże z linią brzegową zachęcające do odpoczynku, opalania się i miejsce, w którym dzieci mogą bezpiecznie bawić się, a także możliwość stworzenia w basenie zatopionych siedzisk, leżanek, a nawet aero-terapeutycznego systemu masażu, bez utraty powierzchni kąpieliska.

Jednym z głównych zakresów naszej działalności jest projektowanie oraz budowa basenów kąpielowych, ogrodowych i wewnętrznych, projektowanie i budowa fontann oraz projektowanie i instalowanie systemów nawadniających. Zajmujemy się również doradztwem dla projektantów w zakresie projektu basenów oraz systemów nawadniających. Budujemy i modernizujemy baseny kąpielowe, otwarte i kryte, przelewowe i skimerowe, ceramiczne i foliowane.

Prawie 20-letnie doświadczenie pozwoliło nam osiągnąć pełen profesjonalizm w świadczeniu usług. Stosujemy najnowsze i najlepsze rozwiązania zarówno w technice basenowej, jak i technologii fontannowej, oraz systemach nawadniających i deszczowniach Jesteśmy też regionalnym przedstawicielem wielu światowych firm: OASE, GARDENA, ALUTHERM, SUNDANCE SPAS, BAYROL, RAIN BIRD.

Dobrze wykonany basen powinien być bezpieczny, funkcjonalny i ekonomiczny w eksploatacji. Baseny oraz systemy nawadniające są daleko zaawansowanymi technologicznie obiektami, które wymagają dużej wiedzy oraz specjalistycznego osprzętu, aby całość mogła funkcjonować zgodnie z przeznaczeniem i przez długie lata.

Twoja ocena: oceń firmę
Ocena firmy: 0 - 0 głosów

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a