Paintball Sport

Paintball Sport to agencja eventowa, realizująca imprezy integracyjne, pikniki, festyny, wieczory kawalerskie, programy zielonych szkół, wycieczek szkolnych, obozów, kolonii. Paintball, gry i zabawy integracyjne, konkurencje linowe i strzeleckie, survival, trikke, nordic walking czy speedminton to tylko niektóre z wykorzystywanych form aktywności.
Każde ze zleceń traktujuemy indywidualnie, tworzac niepowtarzalne programy. Nasze wieloletnie doświadczenie i posiadane kwalifikacje są gwarantami bezpiecznej i kontrolowanej zabawy.
Organizujemy i realizujemy kompleksowo gry paintballowe. W ramach pakietu startowego uczestników wyposażamy w mundury, maski i markery oraz cały magazynek (200 szt) amunicji. Czyli we wszystko co jest niezbędne aby grać w cenie 50 zł/osobę. Dodatkowa amunicja do nabycia w cenie 15 zł/100 szt. Imprezy realizujemy w miejscu wskazanym przez zamawiającego lub proponujemy nasz teren leśny na obrzeżach Białegostoku. Zapewniamy serwis i obsługę sędziowską, nie stosujemy ograniczeń czasowych. Wieczór integracyjny, urodziny, spotkanie po latach, zielona szkoła, biwak – paintball sprawdza się w każdym przypadku.
O'PAINT YOUR MIND !!!

Twoja ocena: oceń firmę
Ocena firmy: 0 - 0 głosów

Opinie o firmie