Niepubliczna Poradnia ALTER

Jeżeli zastanawiasz się czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo, czy rozwój jego mowy przebiega bez zakłóceń lub też już zauważyłeś nieprawidłowości rozwojowe NIE CZEKAJ! Odpowiednio dobrane oraz wcześnie zastosowane oddziaływania terapeutyczne pomogą zapobiec w przyszłości problemom w nauce, w relacjach z rówieśnikami oraz problemom emocjonalnym. Pomożemy Twojemu dziecku wrócić na właściwe tory rozwoju i Twoja pociecha będzie zdrowa, radosna a przede wszystkim szczęśliwa.

Program Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka (WWRD) to kompleksowe działania terapeutyczne mające na celu pobudzanie psychoruchowego i społecznego rozwoju dziecka, od chwili zauważenia niepokojących symptomów zaburzeń do czasu podjęcia nauki w szkole. Celem jest wczesne wykrycie i skorygowanie zaobserwowanych u dziecka nieprawidłowości w rozwoju poprzez ćwiczenia odpowiednio dobrane do jego indywidualnych potrzeb. Nieprawidłowości określa się w trakcie diagnozy.

Diagnoza – obejmuje analizę wszystkich funkcji psychomotorycznych oraz systemu językowego dziecka. Jej wynikiem jest wykrycie opóźnień i nieprawidłowości oraz określenie zaburzenia lub ryzyka jego wystąpienia w przypadku braku odpowiednich dla danego dziecka działań. Efektem diagnozy jest wydanie opinii i ustalenie indywidualnego, szczegółowego planu terapii. W naszej Poradni BEZPŁATNIE diagnozy dokonuje zespół specjalistów.

Terapia – nasza Poradnia oferuje BEZPŁATNĄ pomoc w wyrównywaniu deficytów rozwojowych Państwa dzieci na zajęciach, między innymi: z logopedą, psychologiem, pedagogiem i rehabilitantem. Udzielamy też fachowego wsparcia Państwa rodzinie. ZAPRASZAMY!!!

Twoja ocena: oceń firmę
Ocena firmy: 0 - 0 głosów

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a